II Bieszczadzkie Marsze na Orientacje już za nami

Kolejna edycja już dobrze nam znanych Bieszczadzkich Marszów na Orientacje organizowanych przez Przodownika Imprez na Orientacje Pana Andrzeja Rybskiego została rozegrana w przedostatni weekend października. Zawody można nazwać bez wahania ekstremalnymi. Uczestnicy mieli do pokonania w ciągu jednego dnia aż cztery niełatwe etapy. Wszystko byłoby dużo prostsze, gdyby nie mżawka, mgła i błoto. Na dodatek w lesie każda droga była usłana połamanymi modrzewiami. W rywalizacji brało udział 11 osób z SKGK PRZYGODA. W zawodach wzięły tez licznie kluby z Kolbuszowej, Ustrzyk Dolnych i Leska, z którymi mieliśmy już okazję rywalizować podczas Mistrzostw Kolbuszowej czy ostatnich Nowosarzyńskich Marszów.

Z naszej grupy najwyżej zajmowane miejsca zajęli:
- w kategorii TM (na 18 zespołów) 3 miejsce zajęły Karolina Sarzyńska i Michalina Iwasieczko, 6 miejsce Michał Grześkiewicz i Łukasz Pawlica, 7 miejsce Paweł Siedlecki i Krzysztof Grab, 8 miejsce Małgorzata Żuraw i Beata Flis, 18 miejsce Iga Chmiel i Bartosz Tworkowski.
- w kat. TJ/TS (na 7 zespołów) - 4 miejsce: Andrzej Kusiak

Podczas zawodów korzystaliśmy ze Schroniska PTSM „BIESZCZADNIK”, które było bazą zawodów, a dla nas miejscem, w którym nocowaliśmy. Był to już nasz 10 udział w Marszach na Orientację.

Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Rybskiemu za zaproszenie, miłe przyjecie i przygotowanie ośmiu niełatwych tras (4 dla TM i 4 dla TJ/TS).
Do zobaczenia na III Bieszczadzkich Marszach na Orientację wliczających się do Pucharu Podkarpacia w MnO.