4 Pory Roku

Ścieżka przyrodnicza „Białkowka” w miejscowości Nowa Wieś k. Kolbuszowej to kolejne miejsce, w którym odbyły się Marsze na Orientacje z nowego cyklu 2x2. Imprezy tego typu cieszą się dużą popularnością, gdyż odbywają się jednego dnia i często można zdobyć 4pkt do książeczki InO. Ponadto jest to doskonała forma szkolenia przed dużymi zawodami. Ostatnio podobne imprezy odbywały się w Lublinie, Radomiu, Kolbuszowej i Nowej Sarzynie :).

Na zwody do Kolbuszowej wybrało się aż 15 osób z Nowej Sarzyny i 3 osoby z Majdanu Łętowskiego. Startowaliśmy w 3 kategoriach:

- TM;
Iga Chmiel, Sylwia Janiec, Karolina Sarzyńska, Michalina Iwasieczko, Klaudia Gilarska, Jan Ryzner, Michał Zapart, Bartosz „Junior” Tworkowski, Karol Strojek, Daniel Potaczała, Michał Grześkiewicz, Łukasz Pawlica, Piotr Perlak, Dariusz Madej i Damian Konieczny;
-TJ; Mateusz Bielecki;
- TS; Andrzej Kusiak.

Podczas zawodów startowaliśmy w dwóch etapach. Budowniczowie Mateusz Styga i Mirosław Marek postarali się aby mapa zawodów zaprowadziła nas w najciekawsze miejsca „Białkówki”. Po dobrej zabawie (4 godzinie w terenie), ognisku z kiełbaskami wróciliśmy do Nowej Sarzyny z kolejnymi punktami w książeczkach do Odznaki InO. W trakcie imprezy (jak to zwykle bywa) powstały nowe przyjaźnie oraz z niektórymi umówiliśmy się do Czarnej Sędziszowskiej na I rundę Pucharu Podkarpacia.

Zimowe 2x2 będą powoli się kończyć, ale skoro to „Cztery pory roku” to wkrótce spotkamy się zapewne na Wiosennych 2x2 :) Do zobaczenia!!!!