CzarZiMno

I runda Pucharu Podkarpacia w Marszach na Orientację już za nami. W dniach 15-17 lutego odbyły się XIX Czarnieńskie Zimowe Marsze na Orientację, w których wzięliśmy udział dość licznie(16 osób).

Najlepsze nasze wyniki to dwa czwarte miejsca:w kategorii TM (Bartosz „Junior” Tworkowski i ŁukaszPawlica) oraz w Kategorii TS (Andrzej Kusiak).Ponadto w kategorii TM Michał Grześkiewicz i Karolina Sarzyńska (szóste miejsce), DanielPotaczała i Karol Strojek (jedenaste miejsce), Damian Konieczny i Piotr Perlak (trzynaste miejsce), Paula Błąd i Katarzyna Paszek (szesnaste miejsce), Mateusz Michna i Konrad Padowski (osiemnaste miejsce), Jan Ryzner i Michał Zapart (dziewiętnaste miejsce). Jako jedyny startujący od nas w kategorii TJ Mateusz Bielecki zajął dobre, siódme miejsce. Poza samym startem wMarszach braliśmy jeszcze udział w Ino Mrówce oraz Biegu na Orientację.

Zawody były zorganizowane bardzo dobrze pod każdym względem.Mapy skonstruowane przez budowniczych były dla nas nie lada wyzwaniem imożna śmiało powiedzieć, że nie były łatwe. Pomysłowość budowniczych nieznała granic. Mapa na płytce CD, w kształcie stołu bilardowego, legendy średniowiecznej czy boiska sportowego to niektóre z kilku pomysłów.

Wyzwanie stanowiły także warunki pogodowe, warstwa śniegu w lesie sięgała miejscami do 50cm, co dodatkowo utrudniało rywalizację. Po trzech pierwszych dniach ferii wróciliśmy zadowoleni ze startu w imprezie, z punktami w książeczkach oraz pierwszymi punktami w klasyfikacji Pucharu Podkarpacia. Zawody zostały zorganizowane przez SKKT-PTSM >>WAGABUNDA<< przy Gimnazjum w Czarnej Sędziszowskiej. Brało udział prawie 100 osób z różnych części Podkarpacia. Kolejna impreza już w kwietniu u przyjaciół z kolbuszowskiej Salamandry.

Do zobaczenia wkrótce!!!!