BIESY I CZADY 2010


Od początku istnienia SKGK PRZYGODA nie opuściliśmy żadnej edycji Bieszczadzkich MnO. W tym roku wybraliśmy się walczyć o zwycięstwo. Najwyższe, trzecie miejsce w "Biesach i Czadach" w ubiegłym roku miała Karolina Sarzyńska i Michalina Iwasieczko. Tym razem plan został wykonany w 200% tzn. udało się nam wygrać w dwóch kategoriach.
W seniorach (TS) pierwsze miejsce zajął Andrzej Kusiak (dzięki współpracy SALAMANDRY). W kategorii TM Michał Grześkiewicz i Łukasz Pawlica wygrali zaledwie jednym punktem przeliczeniowym, co świadczy o tym, że walka do ostatniego etapu była zacięta. Dużym sukcesem jest również 3 miejsce naszych "świeżaków" Kasi Szarlej i Daniela Panka vel BUŁY.
Organizator zawodów Pan Andrzej Rybski (PInO 628) tym razem nas niczym nie zaskoczył, robiąc cztery etapy w tym samym miejscu, które odwiedzaliśmy podczas poprzednich dwóch edycji. Teren dobrze znany, więc mało kto używał kompasu. Dzięki temu, zamiast skupić się na mapie mogliśmy robić zdjęcia jesiennej aurze Bieszczadów. "Gruszka" tym razem była dla nas przyjazna (mała ilość błota oraz piękna, słoneczna pogoda). Miejmy nadzieję, że za rok teren zawodów ulegnie zmianie. Marzy nam się teren koło zamku w Załużu albo gdzieś w okolicy Zagórza. Może organizator weźmie te miejsca pod uwagę w kolejnej edycji Biesów i Czadów?
Największą przygoda podczas zawodów była podróż z Leska, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
Nie ma jeszcze oficjalnych wyników po IV rundzie Pucharu Podkarpacia ale wstępnie już wiadomo, kto wygrał:
Kategoria TS –Łukasz Motylski (Krzatka/KKT SALAMANDRA)
Kategoria TJ – Mateusz Styga (Kolbuszowa/KKT SALAMANDRA)
Kategoria TM – Łukasz Pawlica (Nowa Sarzyna/SKGK PRZYGODA)
KATEGORIA TD – Patrycja Łyżeń (Kolbuszowa/KKT SALAMANDRA)
Za miesiąc w Głobikowej spotykamy się na podsumowaniu I edycji PP. Całość zapowiada się bardzo interesująco. Wstępnie wiadomo, że w planie przewidziano kurs OCADA, dwa etapy MnO, turniej InO Memory i wiele niespodzianek, o których dowiemy się na miejscu. Warto przyjechać do Głobikowej!
««  Wyniki BIESY I CZADY 2010  »»