Wiosenne 2x2 "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
XXVIII Zlot do Azalii Pontyjskiej










W TYM MIEJSCU POJAWI SIĘ RELACJA Z IMPREZY


Wyniki Wiosennych MnO - pobierz
FORMA I KATEGORIE

Kategoria
Etap
Nazwa etapu
Długość
Budowniczy
TM
I
"Nie truj się.”
2650m
Mateusz Michna, Ermina Piech
TM
II
"Odbij się od dna”
2100m
Aleksandra Rejman
TZ
I
"Koko koko, euro spoko”
4500m
Jagoda Dolecka
TZ
II
"Pocztówka dla InOwca”
3400m
Paweł Jamroz








Komunikat techniczny
− w ramach wpisowego uczestnicy otrzymują: pamiątkowy znaczek, naklejkę do książęczki, kiełbaske z grilla i woda mineralną po drugim etapie,
− podczas imprezy zostana rozlosowane nagrody-upominky (koszulki, kubki, itp.)
− udział w imprezie jest równoznaczny z wpłata wpisowego (6zł, PTTK, PTSM 5zł)
− początek imprezy o godz.12.00 na terenie gospodarstwa agroturystycznego przy Rezerwacie Kołacznia. Zakończenie ok. godz. 18:00,
− zawodnicy ubezpieczają sie we własnym zakresie,
− impreza odbędzie sie niezależnie od warunków atmosferycznych!
− z okazji zawodów organizowane jest także spotkanie opencaching - link tutaj
- na miejscu będzie możliwość dostępu do wrzątku (kawa, herbata). Prosze o zabranie kubka.
− do świadczeń dorzucamy jeszcze paczki, które rozdamy między etapami!
− w kategorii TM za pierwsze trzy miejsca zostana wręczone dyplomy i przewodniki turystyczne
− w kategorii TZ za pierwsze trzy miejsca zostana wręczone dyplomy i kubki
na zawody należy zabrac ze soba zgode na udział (wzór poniżej)

Wyrażam zgodę na udział mojego syna/córki………………………………………….. w Marszach na Orientację „AZALIA 2012” w dniu 19.05.2012 organizowanych przez KT PRZYGODA, PTTK NOWA SARZYNA. Oświadczam, że stan zdrowia mojego dziecka pozwala na uczestniczenie w Marszu na Orientację. Zapoznałem się z regulaminem zawodów dostępnym na stronie: http://skgk.pl/ i w pełni go akceptuje. Zobowiązuję się również do zapewnienia swojemu dziecku bezpieczeństwa w drodze pomiędzy miejscem zbiórki (Gospodarstwo agroturystyczne na Azali 12.00) i rozwiązaniem zawodów (godz. 18.00).

/podpis rodziców/


Regulamin imprezy - pobierz

Jak dojechać?
19 maja 2010, Wola Zarczycka - Rezerwat Azalia (współrzędne N 50° 18.400' E 22° 16.126' (WGS84)
Droga od kościoła w Woli Zarczyckiej do Rezerwatu Azalia zaznaczony kolorem czerwonym



Lista zgłoszeń  --  (Ostatnia aktualizacja 17.05.2012  godz. 19:57)
Kategoria TZ
• Aleksandra Wilczyńska-Zgoda, Piotr Zgoda (Skróty Radom)
• Łukasz Motylski (Krzątka, KKT Salamandra)
• Mirosław Marek, Katarzyna Maziarz (Nowa Dęba, Kolbuszowa, KKT Salamandra)
• Michał Grześkiewicz (KT PRZYGODA)
• Ewelina Mazur, Adrian Paul (KT PRZYGODA/SKKT ZST LEŻAJSK)
• Mateusz Lis (Opencaching Raniżów)
• Marta Gardian, Iga Chmiel (KT PRZYGODA)
• Łukasz Pawlica (KT PRZYGODA)
• Rafał Mierzejewski, Kamil Ryło (Kolbuszowa, KKT Salamandra)
• Jakub Trętowicz ( Kolbuszowa, KKT Salamandra)
• Adrian Łyko, Karol Gongola ( Wola Zarczycka, Prezentki)

Kategoria TM
• Klaudia Gilarska, Michał Obara (KT PRZYGODA)
• Łukasz Strojek, Seweryn Kulec (KT PRZYGODA)
• Jan Ryzner, Michał Zapart (KT PRZYGODA)
• Urszula Kopacz, Mateusz Czadowski (KT PRZYGODA)
• Anita Nietrzeba, Gabriela Smycz (KT PRZYGODA)
• Karolina Szwedo, Katarzyna Szarlej (KT PRZYGODA)
• Artur Jagiełło, Aleksandra MIazga (KT PRZYGODA)
• Daniel Potaczała (KT PRZYGODA)
• Dawid Maksymilan Łyko, Dawid Kusiak (Gimnazjum Łętownia)
• Dawid Daniel Łyko, Damian Węglarz, Wiktor Kusiak (Gimnazjum Łętownia)
• Faustyna Piędel, Aleksandra Gumieniak (Gimnazjum Łętownia)
• Jakub Powroźnik, Tomasz Porada (Gimnazjum Łętownia)
• Damian Machowski, Mateusz Misiak (Gimnazjum Łętownia)
• Agata Bład, Paulina Buczkowska (Gimnazjum Łętownia)
• Patrycja Sztaba, Edyta Misiak (Gimnazjum Łętownia)
• Dominka Chlastawa, Wioletta Rejman, Agnieszka Stachula (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Wojciech Misiak, Paulina Błajda, Sylwia Słoniec (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Gabriela Padowska, Karolina Węglarz (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Kamil Dudek, Przemysław Kak (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Barbara Żuraw, Paulina Baj (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Ilona Panek, Natalia Jagieło, Natalia Szralej (KT PRZYGODA)
• Marcelina Berestka, Sabina Iskra (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Mateusz Matusiak, Paweł Wiśniewski (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Radek Kniaź, Damian Płoszaj (Gimnazjum Wola Zarczycka)
• Michalina Siwiec, Izabela Mul (Gimnazjum Wola Zarczycka)
• Justyna Rembisz, Sylwia Jędrek (Gimnazjum Wola Zarczycka)
• Justyna Gongola, Justyna Flis (Gimnazjum Wola Zarczycka)
• Łukasz Mucha, Dominik Tudryn (Gimnazjum Wola Zarczycka)
• Magdalena Rzeszutek, Beata Klimek (Gimnazjum Wola Zarczycka)
• Patryk Smycz, Adrian Jaromin, Adam Sałęga (Gimnazjum Wola Zarczycka)
• Seweryn Kulec, Karol Strojek (KT PRZYGODA)
• Dawid Paul, Natan Makowiecki (KT PRZYGODA)
• Grzegorz Sądej, Karol Bąk (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Eliasz Urban, Bartosz Sadowy (Szkoła Podstawowa Nowa Sarzyna)
• Alan Paul, Jakub Hawer (Szkoła Podstawowa Nowa Sarzyna)
• Bartosz Józefara, Rafał Indycki (Gimnazjum Nowa Sarzyna)
• Arkadiusz Florek, Kamil Kłos, Rafał Chowaniec (Gimnazjum Łętowniaa)
• Ewelina Baran, Monika Smoła, Magdalena Kida (Gimnazjum Nowa Sarzyna)